piątek, 15 lipca 2016

Oryginalne wykończenia ścian - listwy Creativa

Po czasie nieobecności, niechęci i braku zrozumienia ze strony architektów i urządzających wnętrza - wracają do łask w nowoczesnych kształtach, formach i materiałach. Możecie je spotkać w najbardziej minimalistycznym nowoczesnym stylu, w dekoracyjnym, ozdobnym glamour lub w głęboko zakorzenionym tradycjami - stylu rustykalnym. Listwy przypodłogowe, sufitowe i ścienne odzyskały swoje dawne przywileje i zaczynają się ponownie cieszyć popularnością w środowisku wnętrzarskim.Listwy Creativa to coś więcej niż zwykłe listwy przypodłogowe. Ich twórcy doskonale wiedzą, że przestrzeń, w której przebywamy definiuje to, kim jesteśmy. Dlatego stworzyli gamę produktów stanowiących idealne uzupełnienie dla każdego rodzaju wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i bardziej nowoczesnych.Listwa Creativa LPC-24                                   Listwa Creativa LPC-25

Listwy przypodłogowe  to doskonałe rozwiązanie dla osób, które decydują się na zakup drewnianej podłogi. Powszechnie wiadomo, że bez odpowiedniej oprawy, traci ona całe swoje piękno. Dlatego warto wybrać sprawdzony produkt, który nie tylko doda
szyku i elegancji urządzanemu wnętrzu, ale będzie także stanowił trwały i solidny element wykończenia.Creativa swoją niezawodność zawdzięcza polistyrenowi, materiałowi, z którego wykonano listwy. To właśnie on sprawia, że są wyjątkowo odporne na wszelkie pęknięcia, zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten stanowi również dodatkową ochronę przed wszelkimi deformacjami oraz wilgocią, dlatego listwy Creativa bez obaw zamontujesz w kuchni oraz w łazience.Wygląd listew możesz także samodzielnie zmieniać, ponieważ ich powierzchnię pokryto specjalną powłoką, która zwiększa przyczepność farby.


Listwy sufitowe                                       Listwy oświetleniowe       
     
Zastosowany w produkcji materiał jest również wyjątkowo lekki, a przez to łatwy do ewentualnej obróbki. Dzięki temu bez trudu przytniesz listwy na dowolną długość, tym samym idealnie dopasowując je do swojego wnętrza. I co ważne, nie potrzebujesz do tego specjalistycznych narzędzi! Ogromnym ułatwieniem jest także bardzo prosty montaż. W tym celu potrzebujesz wyłącznie dwóch klei marki Creativa: szybkoschnącego kleju montażowego oraz kleju przeznaczanego do wykonywania połączeń pomiędzy listwami. Oba produkty, stanowią gwarancję montażu na długie lata.Wysoka jakość listew sprawia, że to element wykończenia, który zdobędzie uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.
Moje projekty również uległy powracającej "modzie" na wszelkiego rodzaju listwy, dlatego zachęcam Was do przeglądnięcia oferty oraz zakupu.

Pozdrawiam

Marta W. 


Wpis powstał we współpracy z Tapetujemy.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za odwiedziny i za komentarz,
Każde Wasze słowo jest dla mnie inspiracją do dalszej pracy.