czwartek, 9 czerwca 2016

Cotton Ball Lights - magiczne, inspirujące światło

Cotton Ball Lights nie trzeba dokładnie przedstawiać - znane i uwielbiane przez wszystkich śledzących trendy wnętrzarskie.
W ostatnim czasie stały się niezwykle popularne, a dekoratorzy prześcigają się w możliwościach używania ich w swoich projektach wnętrz i aranżacjach. Większość uważa, że komponują się one idealnie tylko i wyłącznie w pokoju dzieci ze względu na kolorystykę
i formę, która nie do końca pasuje do poważnych stylów wnętrzarskich - mam jednak nadzieje, ze po przeglądnięciu moich inspiracji oraz mojej własnej kompozycji z magicznymi kulami - zmienicie zdanie.

Magiczne Qule są ręcznie wykonywane z przędzy bawełnianej. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej możecie dobrać zestaw idealnie dopasowany do Waszych wnętrz. Kule mogą stać się delikatną dekoracją, kolorystyczną dominantą lub wpasowanym w otoczenie dodatkiem. 

 W zależności od tego jaki chcecie uzyskać efekt - możecie użyć kolorów z tej samej rodziny lub kontrastowych barw, które będą wyróżniać się na tle otoczenia. Jednokolorowe wersje wyglądają równie atrakcyjnie. 

 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5

Świetną formą aranżacji Qulami są kompozycje w szklanych  wazonach, latarenkach lub ozdobnych skrzynkach, które mogą być dekoracją w każdym miejscu. Co powiecie na takie rozwiązania? 

 

  

Stworzyłam specjalnie dla Was swoją własną kompozycję, korzystając z możliwości indywidualnego zamówienia oraz wyboru kolorów, pasujących do moich wnętrz. Bardzo Was proszę o krytykę z przymrużeniem oka - to moje pierwsze zdjęcia na blogu ;)


Szukając inspiracji natrafiłam na wiele ciekawych rozwiązań, które koniecznie muszę Wam zaprezentować. Bardzo oryginalne pomysły znajdziecie tutaj - klik


Znajdą się na pewno osoby wśród Was, które chciałaby i mają taką możliwość wykonać Cotton Ball Lights własnoręcznie - zachęcam Was do instrukcji na stronie Qule - Jak samodzielnie zrobić Cotton Balls.Macie swoje ukochane Cotton Ball Lights u siebie? Sądzicie, że moda i chęć na magiczne inspirujące światła w takiej formie minie 
- czy Qule mają szansę zadomowić się na dłużej w naszych wnętrzach? 

Pozdrawiam, 

Marta W. 


Elementy na mojej kompozycji:
Obraz jelenia - PIXERS
Wazon i świeczniki - Pepco
Drewniana skrzynka - Allegro 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za odwiedziny i za komentarz,
Każde Wasze słowo jest dla mnie inspiracją do dalszej pracy.