niedziela, 22 maja 2016

Śniadanie z Bloomingville w stylu skandynawskim

Trendy wnętrzarskie pojawiają się w każdej dziedzinie, nawet w najdrobniejszych elementach i szczegółach. Utrzymując konwencję stylu scandi - Miłośnicy wykorzystują znane duńskie, norweskie czy szwedzkie marki do aranżacji wszelkich możliwych "powierzchni"
w swoich wnętrzach. Producenci umożliwiają nam to na każdym kroku dostarczając nam niezwykłe designerskie produkty,
które stają się stylem życia codziennego. Może zjecie ze mną dzisiaj śniadanie? Opowiem Wam trochę o marce Bloomingville
i ich kolekcji Sandrine...


Markę Bloomingville Zwolennicy Scandi na pewno znają od podszewki. Ich produkty kochają miliony osób na całym świecie, 
a asortyment stał się modnym sposobem na życie. Zaskakują Klientów w dnia na dzień wprowadzając produkty 
o niezwykłych kształtach, formach i materiałach. 


Ceramika Bloomingville cieszy się niezwykłą popularnością, a kolekcja Sandrine stała się jednym z licznych dowodów na docenianie piękna ręcznie wykonanych elementów. Wybrane elementy możecie kupić tylko i wyłącznie u autoryzowanych Partnerów - między innymi w Scandi Living.Każdy element z kolekcji Sandrine jest inny, nie znajdziecie dwóch takich samych. Posiada delikatne nierówności, które podkreślają jego naturalne piękno i skandynawski charakter. Wykończony w delikatnym, kremowo - szarym lub niebieskim odcieniu.  


1 / 2 / 3 / 4


/ 1 / 2Kształty i forma kolekcji, kojarzą się z powiewem morskiej bryzy, a delikatność elementów sprawi, że w każdej aranżacji na naszych stołach ceramika będzie wyglądała świeżo, lekko i elegancko. 

W sklepie Scandi Living trwa aktualnie promocja na elementy Sandrine -15% - biegnijcie pod wskazane linki do sklepu i miłych zakupów!! :)

Pozdrawiam,

Marta W. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za odwiedziny i za komentarz,
Każde Wasze słowo jest dla mnie inspiracją do dalszej pracy.