wtorek, 23 lutego 2016

W roli głównej - Aston Lamp - House Doctor

Wybór odpowiedniego oświetlenia do wnętrz jest dla niektórych trudnym etapem do przejścia. Pomijając wszelkie
najważniejsze aspekty techniczne, przychodzi najprzyjemniejszy, a zarazem najtrudniejszy moment - dopasowania do aranżacji, projektu czy danego wnętrza. Mój ukochany styl skandynawski rządzi się swoimi prawami i regułami, ale coraz częściej możecie zauważyć małe odstępstwa od naturalnych i minimalistycznych "rygorów", w postaci nowoczesnego designerskiego oświetlenia. 
Dokładnie taka jest właśnie dzisiejsza "bohaterka" - Lampa Aston. 
Lampa Aston jest wspaniałym przykładem rękodzieła i powrotu do starych, tradycyjnych sposobów produkcji. Sposoby gięcia na kloszu świadczą o niezwykle delikatnym i precyzyjnym wykonaniu, które absolutnie nie mogło powstać mechanicznie podczas hurtowej produkcji. Jak informuje nas Scandi Living "wnętrze klosza w kolorze białym, daje ciepłe, stonowane światło, które tworzy przytulną atmosferę."

 


Dzięki swojej nietuzinkowej formie lampa pasuje nie tylko do wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim. Wygląda ona efektownie 
w wersji pojedynczej, lub też w kompozycji paru lamp zawieszonych np nad stołem jadalnym w niemalże każdym stylu. House Doctor dba o dobry design w każdym szczególe, dlatego kolor i materiał jest oryginalny i wyjątkowy. 
Mosiądz w odcieniu złotym Moi Drodzy pasuje do wszystkiego i jest niezwykle modny w obecnym czasie. 


Lampę Aston możecie aktualnie kupić w ofercie Scandi Living - dokładnie tutaj.
Gorąco Wam polecam ich całą ofertę - miłośnicy dobrego skandynawskiego designu znajdą prawdziwe perełki.  A głównej bohaterce Moi Drodzy przyjrzyjcie się bardzo uważnie bo już niedługo pojawi się konkurs, w którym będzie można wygrać wspaniałą nagrodę!!

Pozdrawiam, 

Marta W. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za odwiedziny i za komentarz,
Każde Wasze słowo jest dla mnie inspiracją do dalszej pracy.