poniedziałek, 27 lipca 2015

Fotografia dekoracyjna - wyjątkowe obrazy dla wyjątkowych wnętrz

Z uwagi na Wasze bardzo duże zainteresowanie postem Pomysły na nudną ścianę kontynuujemy dzisiaj temat dekoracji pustych, nudnych ścian. Odnalazłam dla Was prawdziwą perełkę, która pozwoli Wam udekorować w niesamowity sposób każde wnętrze.
Fotografia dekoracyjna to nie tylko najwyższa jakość obrazu i walory artystyczne, ale również gwarancja unikalności i oryginalności. Zamiast masowo dostępnych popularnych zdjęć proponują gustowne i wyjątkowe fotografie, idealne aby nadać miejscu niepowtarzalny charakter i stworzyć przestrzeń wokół osoby przywiązującej wagę do szczegółów. Zresztą zobaczcie sami...Fotografia dekoracyjna to marka, która powstała z pasji do fotografii, miłości do natury i próby chwytania ulotnego piękna otaczającego nas świata. Owocem tej pasji są unikalne, autorskie fotografie, które możecie odnaleźć w sklepie internetowym - klik.Dla ułatwienia Klientów oferta została podzielona na kategorie tematyczne, które pozwolą Wam wybrać najodpowiedniejsze fotografie do Waszych wnętrz.  Nie jest oczywiście powiedziane, że koniecznie musicie się trzymać wytycznych - dopasujcie ofertę do wnętrz wedle własnego uznania.
Ja natomiast wybrałam dla Was parę przykładów, żebyście mogli zapoznać się z całą ofertą.

Kuchnia
Sypialnia
W dziale inspiracje możecie zobaczyć jak wybrany obraz prezentuje się w danym wnętrzu, a na blogu także znaleźć ciekawe artykuły i porady – na przykład na temat wpływu barw na otoczenie. Zachęcam Was osobiście do regularnego odwiedzania bloga :)


Możecie również zapisać się na newsletter, aby nic nie umknęło Waszej uwadze. 
Jeśli pragniecie nadać indywidualny charakter swoim wnętrzom i chcecie otaczać się tym co wyjątkowe - koniecznie zapoznajcie się z kolekcją limitowaną. 


Piękne i unikalne dekoracje to nie wszystko, co Fotografia dekoracyjna proponuje. Ich wartością dodaną są momenty, które starają się pokazywać w swoich pracach i niejednokrotnie wprawią Klienta w dobry nastrój, czasem zadumę a może nawet i zachwyt. 
Wierzę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie - wystarczy wejść i poszukać :)


Dla mnie osobiście Leśne opowieści idealnie pasują do skandynawskich wnętrz!! Motyw lasu, a przede wszystkim światło uchwycone na zdjęciach sprawiają, że natura jest na wyciągnięcie ręki...

Gorąco Wam polecam - ja jestem zachwycona i nie mogę doczekać się Waszych opinii. 

Pozdrawiam cieplutko i życzę przyjemnego tygodnia,

Marta W. 

Źródło zdjęć: Fotografia dekoracyjnaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za odwiedziny i za komentarz,
Każde Wasze słowo jest dla mnie inspiracją do dalszej pracy.